На першому засіданні виконкому розглянули низку питань, головне – чистка доріг від снігу

Дата: 09.02.2021 15:39

Відбулося перше засідання виконавчого комітету Турійської селищної ради під головуванням Олексія Безсмертного. На ньому розглянули не лише організаційні, а й низку інших важливих для громади питань. Перед тим, як приступити до їхнього розгляду, селищний голова поінформував, що у виконавчий комітет входить 25 чоловік. Секретар – Софія Маліновська, члени виконкому: Тамара Сичик, Сергій Власюк, Анатолій та Василь Гути, Василь Данилюк, Федір Півнюк, Віктор Олексюк, Віктор Князь, Павло Бабарига, Інна Красуля, Світлана Віндюк, Ігор Євчук, Ярослав Кашуба, Роман Пащук, Тетяна Чайка, Ростислав Калінчак, Сергій Кость, Георгій Мельничук, Олександр Швець, Руслана Веремчук, Тетяна Грушовець, Руслана Солтис. Також було окреслено питання, які входитимуть у поле розгляду виконавчого комітету.

Першим питанням порядку денного було чистка доріг від снігу. Зокрема говорилося, що під час снігопадів старости повинні співпрацювати з агроформуваннями та іншими організаціями, які мають снігоочисну техніку. В разі складних ситуацій виїжджатиме на допомогу техніка з Турійська. Також на першому засіданні члени виконкому розглянули звернення про присвоєння адресних номерів, дали дозвіл на зрізання старих дерев, які знаходяться за межами приватних ділянок. Розглянули звернення 40 мешканців Турійської громади про надання матеріальної допомоги (значна частина – на лікування). Ще одним питанням порядку денного був звіт про стан військово-облікової роботи на території громади. Про це поінформувала Людмила Кирюхіна. А про певні аспекти роботи Служби у справах дітей розповіла Лілія Петровець.

Прессекретар Турійської селищної ради

Фото Ірини ПРУС