Працівникам галузі освіти розповіли про послуги, які надає ЦНАП

Дата: 05.02.2021 16:49

Днями начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Турійської селищної ради Тетяна Троць за «круглим столом» обговорила із працівниками галузі освіти громади важливість створення ЦНАПу, який зараз працює в тестовому режимі, та основні його функції. Зокрема, вона поінформувала про базові адміністративні послуги, які надаються у форматі «єдиного вікна»:

- реєстрація/зняття з реєстрації мешканців;

- адміністративні послуги соціального характеру;

- паспортні послуги (вклеювання до паспорта громадянина України (зразка 1994 року)

- фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку);

- інші питання місцевого значення;

- земельні питання;

- реєстрація нерухомості;

- реєстрація бізнесу;

- послуги ДСНС України.

Одним із ключових було питання оформлення субсидій. Оскільки така установа, як управління соціального захисту населення з розформуванням Турійського району закривається, то це поле діяльності тепер за ЦНАПом.

Крім того, Тетяна Троць розповіла про створення безбар’єрного простору задля доступності послуг для всіх категорій населення та  поінформувала про години прийому.

Прессекретар Турійської селищної ради

Фото Ірини ПРУС