АВТОСТАНЦІЯ (спростування чуток)

Дата: 02.10.2020 10:42

У зв’язку із запитами мешканців громади щодо приміщення автостанції по вул. Ковельській, 20 в смт Турійськ селищна рада повідомляє, що власником даного приміщення являється Приватне акціонерне товариство «ВОПАС», м. Луцьк (вул Львівська, 148), яке орендує земельну ділянку площею 0,06 га під приміщенням автостанції та туалетом відповідно до договору №1 від 12 жовтня 2012 року (реєстраційний номер договору 072550004001762). Термін дії договору до 12 жовтня 2022 року.

Власником (з його слів), тимчасово, через нерентабельність, діяльність автостанції призупинена.

Для захисту людей від негоди селищною радою встановлена зупинка із металоконструкції поруч із приміщенням автостанції.

Турійська селищна рада