"Скриньки здоров'я громади" надійшли у Турійську ОТГ

Дата: 12.06.2020 14:53

Задля залучення позабюджетних коштів для боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, у травні цього року Турійська селищна  рада ОТГ подала заявку на участь у благодійному проєкті "Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19", який в Україні реалізує Міжнародний благодійний фонд "Карітас України" за підтримки Програми ULEAD з Європою/ ULEAD with Europe та отримала гуманітарну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту та предметів першої необхідності саме: костюми біологічного захисту, захисні окуляри, респіратори, маски, рукавички та дезінфікуючі засоби. Отримана допомога передана в заклади охорони здоров'я та комунальні заклади об'єднаної територіальної громади.

Щиро дякуємо Міжнародному благодійному фонду "Карітас України" та Програмі ULEAD з Європою/ULEAD with Europe за вагомий внесок в боротьбу з пандемією на території нашої громади. Здоровя усім!