Турійська селищна рада територіальна громада

-

Найчастіше у деклараціях волиняни зазначають доходи від успадкованого майна

Дата: 06.03.2020 10:02
Кількість переглядів: 155

Доходи від успадкованого торік майна у річних податкових деклараціях за 2019 рік вже вказали 200 волинян. Вартість такої спадщини перевищує 16 мільйонів гривень, - інформує управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Волинській області.

Окрім спадщини, волиняни звітуються про доходи від продажу рухомого майна та надання майна в оренду, а також подають річну податкову декларацію про доходи з тим, щоб скористатися правом на податкову знижку.  

Із загальної кількості поданих волинянами декларацій -1138,  у третині визначено до сплати ПДФО та військовий збір. Загалом волиняни вже задекларували понад 120 мільйонів гривень отриманих у 2019 році доходів.    

«Як переконує європейська практика, саме свідоме декларування доходів та сплата податків – найбільш правильний шлях до побудови цивілізованого суспільства. Тому запрошуємо волинян, які отримали у минулому році доходи, з яких не сплачено податків, обов’язково задекларувати їх і підтримати фінансово державу та громаду. Такий відповідальний крок справжнього громадянина, як подання декларації, – це додаткові можливості для країни своєчасно фінансувати державні програми соціального спрямування», - наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.  

Посадовець підкреслив, що прозвітуватися про доходи за минулий рік можна за посередництвом електронного сервісу в «Електронному кабінеті». Маючи кваліфікований електронний підпис в Електронному кабінеті  можна сформувати декларацію з частково заповненими даними на підставі облікових даних платника, відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та відомостей щодо об’єктів нерухомого і рухомого майна.

Якщо Ви належите до прихильників сучасних інформаційних технологій, саме Електронний кабінет допоможе без візиту до податкової інспекції швидко заповнити і подати річну податкову декларацію про доходи, - рекомендують в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

В паперовому вигляді декларацію можна подати у Центрах обслуговування платників, з графіком роботи яких  можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДПС у Волинській області за адресою vl.tax.gov.ua.

До послуг кожного декларанта – тематичний банер «Деклараційна кампанія 2020», у якому містяться інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо особливостей подання декларації про доходи.

Сектор комунікацій Головного управління

 ДПС у Волинській області

Фото ілюстративне


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора