Додаткові вибори 22 грудня 2019 відбулися

Дата: 23.12.2019 14:00

Фото ілюстративне

22 грудня 2019 року відбулися додаткові вибори депутатів Турійської селищної ради об’єднаної територіальної громади, на яких мешканці трьох сіл – Соловичі, Обенижі, Кустичі – обирали депутатів, які представлятимуть їхні інтереси у громаді.

За результатами виборів депутатів в одномандатних виборчих округах більшість голосів набрали по округу:

№27 - Кашуба Лариса Євгеніївна, 1972 року народження, що проживає в с. Соловичі Турійського району Волинської області (самовисування);

№28 – Поліщук Наталія Богданівна, 1970 року народження, що проживає в с. Обенижі Турійського району Волинської області (самовисування);

№29 – Антосюк Анатолій Михайлович, 1951 року народження,  що проживає в с. Обенижі Турійського району Волинської області (Всеукраїнське об’єднання  «Батьківщина);

№30 – Маїло Вікторія Василівна, 1990 року народженя, що проживає в с. Кустичі Турійського району Волинської області (Політична партія «Слуга народу»).

Фото ілюстративне