Святий Миколай завітав до діток в Турійський ІРЦ

Дата: 23.12.2019 13:43

В середу, 18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, у приміщенні Будинку культури, зібралося чимало дітей з особливими потребами і їх батьків на свято Миколая. Педагогічні працівники Будинку дитячої творчості підготували для них виставу «Лист до Святого Миколая». Казкові герої Зайчик, Ведмедик, Ручка, Пляма-Мазюка, Фарба, Фея гралися в ігри, розгадували з дітками загадки. Дитячий гурт «Веселка» підготував  новорічні пісні.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуУсі дітки зі щасливими очима та радісними посмішками розповідали віршики, співали пісеньки, отримували подарунки від Святого Миколая.

Фото без описуФото без опису

На завершення виступили Турійський селищний голова Олексій Миколайович Безсмертний, директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Турійської селищної ради Тетяна Феодосіївна Каліщук.

Ми щиро дякуємо депутатам обласної ради Валентину Чернецькому та Сергію Мартиняку за новорічні подарунки.

Нехай у цей день відбуваються казкові події!

Фото і текст Тетяни Каліщук