У Турійській ОТГ відбувся семінар-тренінг "Проектний менеджмент"

Дата: 22.11.2019 16:08

20 листопада 2019 року у Турійській селищній раді було проведено семінар - треніг  «Проектний менеджмент» для посадових осіб місцевого самоврядування та представників Турійської селищної ради об'єднаної територіальної громади, який організований Волинським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Тренером заходу виступила Надія Савчук начальник відділу інвестицій та міжнародного співробітництва Маневицької РДА, яка досить кваліфіковано та доступно розрила дану тематику учасникам.

Учасники заходу ознайомилися з основами проектного менеджменту та опрацювали такі питання як: управління проєктним циклом, тематика проєктів та їх зв'язок із стратегією розвитку, пошук донора та можливість реалізації проєкту, тощо. Працюючи в групах  вони  мали можливість самим розробити  проєктну заявку та презентувати її колегам.