Козацьке свято організували у Будинку дитячої творчості

Дата: 16.10.2019 12:01

Фото без описуЗ нагоди Дня козацтва у Будинку дитячої творчості селища Турійськ відбулося пізнавально-розважальне свято «Козацькому роду немає переводу». Ведучі заходу коротко розповіли гуртківцям про історію та значення цього свята, яке припадає на День Святої Покрови. І це не випадково, адже для козаків Божа Матір була найпершою заступницею, Пресвяту Богородицю вони особливо шанували і споруджували на честь Діви Марії храми. Розповідь доповнив відеоролик.

Опісля на гуртківців чекала гра «Козацькі розваги». Дві команди – «Козаки» та «Патріоти» (такі назви діти обрали самі) – змагались у конкурсах на знання історії Козацтва, українських пісень та прислів’їв, взяли участь у конкурсі майстерних художників, а ще позмагалися у спритності вбиратися в національне вбрання. Підбивши підсумки, журі оголосило, що перемогла дружба.

Організатори заходу подбали про невеличкі подарунки усім гуртківцям. А на завершення кожен міг посмакувати козацькою кашею – смачним кулішем.