Турійська селищна рада територіальна громада
Волинська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Етапи перевтілення Турійської школи зі «старої» на нову

Дата: 16.10.2019 09:14
Кількість переглядів: 776

Літопис життя Турійської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступеня розпочинається 1 вересня 1962 року. По-різному величали цей навчальний заклад: Турійська середня школа, Турійська неповна середня школа, Турійська середня школа №2, а серед людей за нею закріпилась не зовсім приємна назва «стара». Протягом 57 років не раз вона змінювала і свій зовнішній вигляд. І хоч школу завжди намагались підтримувати у належному стані, все ж час диктує свої умови: навчальний заклад потребував капітального ремонту.

Фото без описуФото без опису(ось такий вигляд мала школа до проведення капітального ремонту)

Для цього потрібні були чималі кошти. Тож дирекція школи разом із Турійською селищною радою підготували проект під назвою: «Капітальний ремонт та улаштування спортивного майданчика із штучного покриття Турійської ЗОШ І–ІІІ ст. по вул. Володимирській, 1, смт Турійськ Турійського району Волинської області», який повинен був реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевого бюджету, тобто коштів Турійської селищної ради (частка співфінансування становила 10%). Наприкінці 2017 року Турійська селищна рада виготовила проектно-кошторисну документацію. А в серпні 2018-го був оголошений тендер на проведення робіт. Та оскільки жодна підрядна фірма не зголосилася взяти участь, у жовтні довелося повторно оголошувати тендер. На цей раз участь взяли чотири фірми-підрядники, а виграло тендер Товариство з обмеженою відповідальністю «Волиньекобуд». І хоч діло близилося до зими, все ж робота закипіла. Протягом грудня утеплили і перекрили дах, частково утеплили стіни школи, а також уклали бруківку перед центральним входом навчального закладу. Загалом було виконано робіт на суму більш ніж 4 мільйони гривень, 400 тисяч з яких – кошти Турійської об’єднаної територіальної громади.

Фото без опису(капітальний ремонт стартує)

Фото без описуФото без опису(до зими вдалося утеплити частину фасаду школи)

Фото без опису(перед центральним входом устелили значну площу бруківкою)

Капітальний ремонт школи продовжився навесні. Працівники підрядної фірми завершили утеплення стін школи, встановили водостічні системи. А до середини літа надали школі гарного сучасного вигляду, пофарбувавши фасад у приємні оливкові кольори.

(ось такий сучасний вигляд у школи на завершальних етапах ремонту)

З серпня продовжили укладати бруківку навколо школи. Також робота закипіла над утепленням фундаменту та нанесенням декоративної штукатурки.

(бруківка навколо школи  практично та естетично)

(роботи над облагородженням фундаменту тривають)

Протягом 2019 року вже освоєно 5 мільйонів гривень, виділених з державного фонду регіонального розвитку, з яких 500 тисяч гривень – кошти Турійської ОТГ. Варто зазначити, що багато робіт фірма-підрядник виконує авансом, тобто без попередньої оплати, працюючи на довірі. Адже термін реалізації проекту становить два роки – 2018 і 2019 роки. За цей час потрібно виконати весь обсяг запланованих, відповідно до проекту, робіт.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора