Потреба закладів освіти в підручниках для 2 класу на 2018-2019 н.р.

Дата: 20.03.2019 16:39

Потреба закладів освіти в підручниках для 2 класу на 2018-2019 н.р.
Потреба закладів освіти в підручниках

Назва органу управління освіти: Турійська селищна рада
Область: Волинська область
Код ЄДРПОУ: 04333052

Українська мова навчання

Українська мова

1 «Українська мова та читання» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)
автор(и): Большакова І. О., Пристінська М. С. для учнів (студентів) -130 прим. для педагогічних працівників -10 прим.
автор(и): Пономарьова К. І.(Частина 1), Савченко О. Я. (Частина 2) для учнів (студентів) -20 прим. для педагогічних працівників -1 прим.

Англійська мова

2 «Англійська мова» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)
автор(и): Губарєва С. С., Павліченко О. М., Залюбовська Л. В. для учнів (студентів) -36 прим. для педагогічних працівників -3 прим.
автор(и): Карпюк О. Д. для учнів (студентів) -19 прим. для педагогічних працівників -1 прим.
автор(и): Герберт Пухта, Ґюнтер Ґернґрос, Пітер Льюіс-Джонс для учнів (студентів) -95 прим. для педагогічних працівників -7 прим.

3 «Математика» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти
автор(и): Заїка А. М. для учнів (студентів) -10 прим. для педагогічних працівників -1 прим.
автор(и): Козак М. В., Корчевська О. П. для учнів (студентів) -140 прим. для педагогічних працівників -10 прим.

Мистецтво

4 «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти
автор(и): Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М. для учнів (студентів) -105 прим. для педагогічних працівників -8 прим.
автор(и): Калініченко О. В., Аристова Л. С. для учнів (студентів) -20 прим. для педагогічних працівників -10 прим.
автор(и): Лємешева Н. А. для учнів (студентів) -25 прим. для педагогічних працівників -2 прим.

Я досліджую світ

5 «Я досліджую світ» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)
автор(и): Андрусенко І.В.(Частина 1), Вдовенко В. В. Котелянець Н. В., Агєєва О. В. (Частина 2) для учнів (студентів) -20 прим. для педагогічних працівників -1 прим.
автор(и): Волощенко О. В., Козак О. П., Остапенко Г. С. для учнів (студентів) -120 прим. для педагогічних працівників -9 прим.
автор(и): Большакова І. О., Пристінська М. С. для учнів (студентів) -10 прим. для педагогічних працівників -1 прим.

ПІБ Керівника____________         Підпис____________
"У переліку азначаються назви підручників, яким за результатами І етапу конкурсного відбору проектів підручників для 2 класу закладів загальної середньої освіти, пропонується надати гриф ""Рекомендовано Міністерством освіти і науки України"""