Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

Семінар-практикум з елементами тренінгу "Сучасні вимоги щодо організації та проведення корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами"

Дата: 03.12.2018 10:11
Кількість переглядів: 1282

Фото без опису 

26 листопада 2018 року на базі комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр” Турійської селищної ради Волинської області відбувся семінар-практикум з елементами тренінгу «Сучасні вимоги щодо організації та проведення корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами». В роботі семінару взяли участь корекційні педагоги закладів загальної середньої  освіти району.

Директор інклюзивно-ресурсного центру Каліщук Тетяна Феодосіївна ознайомила присутніх з вимогами облаштування ресурсних кімнат в закладах освіти та діяльністю новоствореного Інклюзивно-ресурсного  центру.

Практичну частину семінару провела вчитель-дефектолог Коптєва Наталія Миколаївна.  Фото без опису           

Під час майстер-класу “Руками творяться дива” всі присутні спробували робити кінезіологічні вправи та попрактикуватись у техніці орігамі.

Фото без опису 

Цікавими арт-терапевтичними техніками поділилась практичний психолог центру Волошина Марія Юріївна.  Бажаючі педагоги мали можливість проявити свої вміння і здібності під час ниткографії.  На закінчення переглянули фрагмент корекційного заняття, усвідомили необхідність системної корекційно-розвивальної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами та їхніми батьками.

Фото без опису  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора