Турійська селищна рада територіальна громада

Волинська область

ДЛЯ ВОЛИНЯН, постраждалих у ПОЛЬЩІ!!!

Дата: 12.07.2018 10:08
Кількість переглядів: 844

Фото без опису

Спілка Юристів Польщі “Legal Protection SA” та громадська організація «Клуб інтеграційного діалогу» розпочинає Програму по захисту прав та свобод Волинян, що постраждали чи втратили близьких на території Польщі протягом останніх 20-ти років.

Програма передбачає безкоштовні юридичні консультації, аналіз справ на тему можливих відшкодувань для членів родини загиблих та для постраждалих осіб. Важливо – для кожного з таких осіб в Страхових фондах Республіки Польща передбачені значні відшкодування.  Через брак поінформованості наші волиняни зазвичай не використовують можливість отримати належні виплати. 

Запрошуємо на консультації усіх, хто за останні 20 років на території Польщі потрапив в ДТП (водії, пасажири), отримав травми на різноманітних, в тому числі сільськогосподарських роботах,  втратив близьких внаслідок нещасних випадків (на роботі, в ДТП тощо). 

УВАГА!!!

До розгляду приймаються нещасні випадки строком давності до 20-ти років!!! Якщо ви знаєте такі випадки серед близьких, друзів, знайомих – будь ласка повідомте їм цю інформацію!

ВАЖЛИВО !!!

При настанні нещасного випадку (травми на роботі, по дорозі на роботу чи з роботи, ДТП тощо) вкрай важливо викликати ШВИДКУ та ПОЛІЦІЮ для фіксації нещасного випадку, далі телефонуйте нам.  Будь ласка, дорогі волиняни – пам’ятайте це.

 

Контакти на Волині

+38 067 370 2015

+38 066 307 3966


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора