Ветерану

20 Серпня, 2024 р., 10:14
Благодійний фонд RePower Ukraine пропонує безкоштовне навчання ветеранам та ветеранкам в галузі сонячної енергетики: лекції та практичні заняття, психологічну підтримку та кар’єрні консультації протягом навчання.
16 Серпня, 2024 р., 12:21
ПІІ «Тойота-Україна» (імпортер та дистриб’ютор автомобілів Toyota і Lexus) разом з «ГС «ВГО «Національна Асамблея Людей з Інвалідністю України» запрошує ветеранів (учасників бойових дій; осіб із інвалідністю внаслідок війни) російсько-української війни (2022-2024 р.) скористатися можливістю та пройти професійні адаптовані курси навчання за спеціальністю
22 Травня, 2024 р., 17:07
Міністерство цифрової трансформації України інформує щодо реєстрації на нову програму «Траєкторія».
12 Квітня, 2024 р., 12:23
Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).