Відбувся захід за участю військовослужбовців, які нині проходять реабілітацію на Волині

Дата: 28.10.2024 08:40

23 жовтня з ініціативи Департаменту економічного розвитку, зовнішніх зносин та з питань туризму і курортів Волинської ОДА на теренах Турійської громади відбувся захід за участю військовослужбовців, які нині проходять реабілітацію та лікування у волинських медичних закладах.

Для наших захисників за туристично-реабілітаційним маршрутом "Екопарк "Аміла" - там, де живе щастя" упродовж дня був організований насичений приємними подіями та гарними враженнями відпочинок.

Під час зустрічі з військовослужбовцями заступник Турійського селищного голови Жанна Яковініч подякувала воїнам за захист української землі і побажала якнайшвидшого фізичного та духовного відновлення.

Завдяки активній допомозі підприємців громади для кожного військовослужбовця був підготовлений приємний подарунок на згадку про Турійщину.

А для душевного відпочинку вокальний гурт Турійського міського будинку культури підготував військовослужбовцям пісенний дарунок.

Упродовж дня наші захисники мали змогу відвідати музей ретроавтомобілів та

реплікарів, де представлено військову та цивільну техніку середини XX століття та спортивні літаки, ферму благородного оленя, музей фауни волинських лісів, конеферму з каретним подвір'ям та музей ретротехніки.

Захід був проведений в рамках Програми розвитку туризму у Волинській області.

Щира вдячність кожному українському воїну за захист. І сподіваємось, що мальовничий Турійський край стане місцем відновлення духовних сил наших воїнів.