Турійська громада віддала останню шану загиблому військовослужбовцю Миколі Мартинюку

Дата: 04.10.2024 12:27

Фото без опису 3 жовтня Турійська громада прощалася із ще одним своїм земляком, який загинув на війні з Росією. Наш герой віддав своє життя за свободу та незалежність України, до останнього подиху він був вірний військовій присязі, відважний та відданий своїй Батьківщині.

До українського війська Микола Мартинюк був мобілізований 5 травня 2023 року. Разом із побратимами з 14 бригади боронив Україну від російського агресора. Мав військовий досвід під час АТО/ООС. Останній бій наш захисник прийняв 28 вересня на Харківщині. Йому назавжди 33…

Під час прощання із нашим воїном-земляком плакали люди, плакало небо за Сином України, в якого ще все життя було попереду. Він мав свої мрії, був добрим і працьовитим.

Церемонія прощання із захисником відбулася в його рідному селі, в Озерянах. Заупокійну службу священники провели у Свято-Успенському храмі. В останню земну дорогу спільно з родиною провели нашого земляка односельчани, жителі навколишніх сіл, друзі та знайомі. Вшановуючи подвиг земляка, односельчани пронесли Героя востаннє на руках вулицями рідного села до місця земного спочинку.

Схиляємо голови перед подвигом мужнього воїна, пам’ять про якого не має згаснути у нашій пам’яті та серцях.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким!

Вічна пам’ять і шана Герою!