Минає два скорботних роки, як на війні загинув захисник з Турійська Юрій Павлік

Дата: 02.10.2024 09:42

Фото без описуСьогодні минає два скорботних роки, як у боях за Україну своє життя віддав турійчанин Юрій Павлік.

Він обрав важкий і достойний шлях воїна: у складі миротворчих військ брав участь в Іраці, був учасником АТО/ООС, став на захист країни у перший же день повномасштабної російсько-української війни. Сім місяців пліч-о-пліч з побратимами рядовий Юрій проходив важкі стежки пекельних битв здавалося б на межі людських можливостей. Загинув Юрій під час ворожого обстрілу при виконанні бойового завдання 2 жовтня на Харківщині, поблизу населеного пункту Першотравневе.

Час не гоїть рани, і вони болять у найрідніших. Вони з теплом згадують про його «золоті руки», які так вправно господарювали, про його пристрасть до риболовлі та збирання грибів…

Нехай незгасимою буде памʼять про нашого земляка. Вічна памʼять Герою!