Пам’яті Героя Богдана Курана

Дата: 29.08.2024 09:18

Фото без опису29 серпня — роковини світлої пам'яті нашого героя-захисника Богдана Курана з села Поляна.

26-річний солдат Богдан Куран помер 29 серпня 2023 року в Київському шпиталі після тривалої боротьби за життя. 25 липня під час виконання бойового завдання біля села Роботине Запорізької області потрапив під ворожий артилерійський обстріл та отримав численні травми. Йому зробили дві операції, проте серце воїна не витримало.

Богдан родом із села Поляна. Навчався у Новодвірській школі. У 2018 році закінчив Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая» за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобув ступінь бакалавра з фізичної реабілітації.

Наприкінці грудні 2022 року Богдан був мобілізований до лав Збройних сил України. Службу проходив у 116-ій окремій механізованій бригаді, був стрільцем-санітаром.

Поховали захисника в рідному селі Новий Двір на Волині.

На фасаді школи, де навчався воїн, встановили меморіальну дошку на його честь.

Солдат Богдан Куран посмертно нагороджений відзнакою Президента України – орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

У цей скорботний день згадайте нашого Героя-захисника тихою молитвою, добрим словом, теплим спогадом.