Ветеранів війни запрошують на безкоштовне навчання за спеціальністю механік основного сервісу на основі курсу «Toyota Technician»

Дата: 16.08.2024 12:21

Фото без описуПІІ «Тойота-Україна» (імпортер та дистриб’ютор автомобілів Toyota і Lexus) разом з «ГС «ВГО «Національна Асамблея Людей з Інвалідністю України» запрошує ветеранів (учасників бойових дій; осіб із інвалідністю внаслідок війни) російсько-української війни (2022-2024 р.) скористатися можливістю та пройти професійні адаптовані курси навчання за спеціальністю

механік основного сервісу на основі курсу «Toyota Technician» (Механік Тойота) – операції з передпродажної підготовки і технічного обслуговування автомобілів, що передбачає два курси навчання:

1. Онлайн курс теоретичної підготовки на навчальній онлайн-платформі впродовж трьох тижнів, з 2 по 21 вересня 2024 р.

2. Практичний курс на базі виробничих потужностей підприємства в м. Київ, протягом одного тижня, з 30 вересня по 4 жовтня 2024 р.

Цільова підтримка підтриємства та її форма:

1. Навчання здійснюється за рахунок ПІІ «Тойота-Україна» та є безкоштовним.

2. Забезпечення проживанням, харчуванням (сніданок, вечеря, обід), переїзд з готелю до місця навчання - ПІІ «Тойота-Україна» в м. Києві.

3. Виплата фінансової винагороди здійснюється у розмірі 20 000 тис. грн. після оподаткування, на таких умовах:

1) у розмірі 10 000 грн (після оподаткування) за результатом успішного фінального онлайн тестування, після проходження онлайн курсу навчання;

2) у розмірі 10 000 грн (після оподаткування) за результатом успішного фінального тестування, після проходження практичного курсу навчання на території підприємства.

4. Після завершення програми, в разі успішної сертифікації та наявності в дилерській мережі відповідних вакансій, можливе подальше працевлаштування.

Умови участі:

I. Основні вимоги:

1. Базова профільна освіта та/або попередній досвід роботи за фахом механіка або суміжною спеціальністю.

2. Придатний фізичний стан, оскільки робота механіка передбачає трудові навантаження та потребує відповідної фізичної сили й витривалості.

3. Програмою не передбачено можливості роботи для людей, які користуються кріслом колісним.

4. Наявність власного ПК та інтернету для прохождення онлайн курсу, у разі відсутності – відвідування найближчого дилерського центру, розташованого найближче до місця проживання.

5. Самостійна оплата переїзду до м. Києва, де відбудеться навчання.

II. Необхідно подати такі документи:

1. Паспорт громадянина України.

2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН).

3. Особам, звільненим з військової служби, – копію витягу з наказу про звільнення військовослужбовця з військової служби та інші документи, які підтверджують підставу звільнення;

4. Копію посвідчення УБД та копію довідки про безпосередню участь особи, 5. Особам з інвалідністю внаслідок війни – копію довідки до акта огляду МСЕК та індивідуальну програму реабілітації.

III. Умови проведення конкурсного відбору:

1. Програма передбачає максимальну групу учасників у кількості 12 осіб.

2. Кандидати мають володіти українською мовою, мати базову профільну освіту, та /або відповідний професійний досвід, придатний психологічний та фізичний стан здоров’я, необхідний для проходження навчання.

3. Конкурсний відбір складається з таких етапів:

1 етап:

1) співбесіда з кандидатами у формі телефонного або відео інтерв’ю;

2) проведення технічного тестування з визначення рівня професійних знань у формі телефонного або відеоінтерв’ю.

3) розгляд документів кандидатів.

2 етап:

1) співбесіда з психологом;

2) співбесіда з фахівцем з персоналу та керівником навчальної програми;

3) про результати та причини недопуску до навчання кандидатам повідомляють засобами електронного зв’язку, на вказані ними електронні адреси.

Якщо ви зацікавлені взяти участь у проєкті, зв’яжіться з Іриною Саєнко за телефоном +380 50 468 29 45 + (Viber), iryna.saienko@toyota.ua.