Вітаємо молоде покоління нашої громади з Днем молоді!

Дата: 12.08.2024 09:40

Сьогодні світова спільнота відзначає Міжнародний день молоді, свято тих, хто просто зараз змінює сьогодення і будує майбутнє.

Молодість – час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ сміливими ідеями і досягненнями. У нашій громаді прекрасна молодь – розумна, активна і цілеспрямована, вона сміливо заявляє про себе і в роботі, і в навчанні, і в спорті, і в громадському житті.

Нині наша країна потребує вашої допомоги талановитих, креативних, задля побудови мирного успішного та щасливого українського майбутнього.

Наша молодь сьогодні захищає Україну від окупантів у лавах ЗСУ, волонтерить, допомагає й працює разом задля нашої перемоги!

Щиро вітаємо молодь зі святом і бажаємо завжди бути енергійними та ініціативними, досягати омріяних вершин та втілювати у життя найсміливіші мрії і плани!

З повагою Турійський селищний голова Олексій Безсмертний

та колектив селищної ради