У селі Новий Двір збирали яблука, щоб придбати тепловізор для захисника

Дата: 09.08.2024 09:18

Фото без описуМешканці села Новий Двір вирішили зібрати яблука у громадському садку, а виручені кошти задонатити односельчанину Олександру Новосаду, який веде збір на тепловізор та акумулятори для рацій. Чоловік боронить Україну у складі 66 бригади мотопіхоти.

Це не вперше новодвірці об’єднуються для доброї справи. Гуртуються задля проведення благоустрою у селі, а ще частіше, щоб допомоги нашим воїнам.

От і зараз багато хто відгукнувся на заклик директорки місцевого будинку культури Людмили Держанович: на збір яблук прийшли і діти, і люди старшого віку. За декілька годин спільними старанням вдалося назбирати яблук на суму 4113 гривень, які відразу ж передали на тепловізор односельчанину.

Щира вдячність кожному, хто в цей складний і вирішальний час докладає зусиль задля допомоги нашим воїнам.