Минуло два роки з дня загибелі у російсько-українській війні турійчанина Олександра Догойди

Дата: 04.08.2024 10:01

Фото без описуДва роки тому, 3 серпня 2022 року, у важкому бою на Донеччині загинув турійчанин Олександр Догойда. Стрілка годинника його життя зупинилася на позначці 57…

У глибокій скорботі залишилися дружина, сини, родина.

Із військовими почестями Олександр Догойда похований у селищі Турійськ.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Президент України нагородив посмертно сержанта Олександра Догойду орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Розділяємо пекучий біль рідних, близьких, побратимів та схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай добрий спомин про Захисника України та світлу щиру людину назавжди залишається у пам’яті усіх, хто знав Олександра, любив його та шанував.

Вічна пам’ять Герою.