22 липня минає рік як загинув наш Герой – Олександр Олексюк

Дата: 22.07.2024 15:14

Фото без опису22 липня 2022 року Олександр Олеrсюк був мобілізований до лав Збройних сил України, увійшов до 47 окремого штурмового батальйону «Маґура». А рівно через рік Турійщину сколихнула звістка про можливу загибель Олександра під час виконання бойового завдання поблизу села Роботине. Надія все ж жевріла, що він живий, та – на жаль…

В останню земну дорогу Турійщина проводила свого земляка 31 грудня 2023 року. Похований Герой на кладовищі в селищі Турійськ.

Не забуваймо, якою ціною виборюється наша з вами свобода.

Вічна пам’ять Герою, який захищав не тільки Україну, а й кожного з нас, нашу свободу і незалежність. Життя людини є безцінним, душа – безсмертна, а пам’ять про Героя – ВІЧНА!

Сьогодні ми висловлюємо щире співчуття родині та близьким Олександра Олексюка.

Нехай він завжди буде у наших серцях і пам'яті як справжній Герой, який віддав усе за свою країну.