У територіальному центрі відбувся захід до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

Дата: 24.07.2024 15:15

Фото без опису30 липня у світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році для підвищення поінформованості громадськості про цю проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів людей, які потерпіли від цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

Щодня безліч людей по всьому світу втрапляють у пастку торгівлі людьми. Хтось погодився на роботу в іншій країні без договору,хтось був у боргах і прийняв спонтанне рішення, а хтось через наївність довірився незнайомцю.

Діти та підлітки є особливою мішенню для злочинців через легку довірливість та бажання мати свободу від батьків. Для деяких це обмежується травматичним досвідом, деякі вже не повертаються додому. Батькам важливо вчасно втрутитись і захистити своїх дітей.

Сьогодні працівники відділу соціальних служб Турійського територіального центру соціального обслуговування, Турійського ліцею, Турійського відділу Ковельської філії Волинського ОЦЗ, Турійської публічної бібліотеки зустрілися для спільного обговорення важливих питань: Як розпізнати ? Як протидіяти? Як допомогти?

Ми озброєні, коли обізнані. Будьте пильними, бережіть себе і своїх рідних!