Початок співпраці Турійської громади Волинської області з Білокриницькою громадою Рівненської області

Дата: 22.07.2024 16:52

19 липня 2024 року в селі Біла Криниця Рівненської області відбулася гарна подія для двох громад. Турійська громада Волинської області офіційно розпочала співпрацю з Білокриницькою громадою Рівненської області.

На зустрічі від Турійської громади були присутні голова громади Олексій Безсмертний, заступник голови Жанна Яковініч та начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та проєктної діяльності Тетяна Хомик.

Під час зустрічі обговорювалися різноманітні питання, пов'язані з соціально-економічним розвитком, інвестиційними проєктами та спільними ініціативами обох громад. Представники обох сторін поділилися досвідом реалізації успішних проєктів та намітили план дій на майбутнє.

В кінці зустрічі Білокриницька громада вручила лист-ініціацію про співпрацю з Турійською громадою. Цей документ символізує започаткування відносин між громадами, спрямованого на досягнення спільних цілей та покращення якості життя мешканців обох громад.

Співпраця між Турійською та Білокриницькою громадами відкриває нові можливості для реалізації спільних проєктів, спрямованих на соціально-економічний розвиток регіонів, залучення інвестицій та покращення інфраструктури.

Відділ економічного розвитку, інвестицій

та проєктної діяльності Турійської селищної ради