Відбір спроможних МСП для залучення інвестицій від уряду Японії

Дата: 22.07.2024 15:55

Агенція регіонального розвитку Волинської області розпочинає відбір спроможних малих і середніх підприємств (МСП) з наявною балансовою вартістю та оборотом підприємства для залучення коштів від уряду Японії за підтримки ЮНІДО. Метою є сприяння відновленню промисловості України з використанням нових технологій японських компаній.

Напрямки відбору МСП:

1. Агробізнес, харчовий ланцюг створення вартості та водна інфраструктура

2. Виробництво з біомаси та невикористаних первинних продуктів і посилення циркулярної економіки

3. Цифрова трансформація, активне використання ІКТ, аналітика даних і штучний інтелект

4. Сталі енергетичні системи, енергозбереження, промислова декарбонізація, енергетична інфраструктура, управління, пом'якшення та адаптація до кліматичних ризиків

5. Зелений водень/аміак

6. Підвищення продуктивності МСП і передова логістика

7. Телемедицина та медичні послуги

Умови відбору

Відбір триватиме до 1 серпня 2024 року. Щоб взяти участь, необхідно заповнити форму за посиланням: [Форма для участі](https://forms.gle/nf1XrE6brStNKspj8).

Довідкова інформація

Проект «Відновлення зеленої промисловості в Україні через передачу технологій та спільне створення нових підприємств із приватними підприємствами Японії» імплементується Організацією Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО). Термін реалізації проекту: 7,5 років (1 квітня 2024 р. - 30 вересня 2031 р.).

Контактна особа – Микола Полінкевич, тел.: 096 911 01 02, email: volyn.arr@gmail.com. Детальніше про ЮНІДО за покликанням: [Докладніше про ЮНІДО] (https://drive.google.com/file/d/1fRJ-DG5yJcJgyjd0UsPHKjCJs5dAw-Gv/view?usp=sharing).