Бад-Ненндорф – Турійськ: продовження співпраці

Дата: 16.07.2024 15:34

Турійська громада висловлює слова щирої вдячності нашому другу Юліану Кельтерборну (місто Бад-Ненндорф, Німеччина) за надання гуманітарної допомоги у вигляді 4-х LCD-телевізорів, 65-х LCD-моніторів,  4-х шкільних дошок та шкільних портфелів і шоломів велосипедиста для закладів освіти нашої громади. Завдяки небайдужості та активному сприянні директора благодійного фонду "Моя допомога Україні" Петра Сухацького наші школярі отримають ці подарунки.

Нехай в усіх справах Вас супроводжує успіх, а віра в краще майбутнє добавляє сил і надихає на великі перспективи!

Дякуємо за турботу, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця!

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.