CTOB «Ратнівський аграрій» повідомляє про десикацію ріпаку поблизу села Торговище

Дата: 05.07.2024 11:08

ПОВІДОМЛЕННЯ

Фото без описуВідповідно до ст. 37 Закону України «Про бджільництво» та п.7.1.2. Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб i отруєнь бджіл, затвердженої Наказом Головного державного інспектора ветеринарної медицина України № 9 від 30.01.2001 року CTOB «Ратнівський аграрій» повідомляє, що з 05.07.2024p. по 09.07.2024 р.  буде здійснюватись десикація ріпаку агродроном на території Турійської громади поблизу села Торговище.

Препарати, якими буде проведено десикацію: Десикант Макс (діюча речовина - Дикват дибромід 300 г/л) — 1,5 л/га, pH Аква 0,2 л/га (регулятор кислотності).

Препарати, які будуть використовуватися, пройшли державну реєстрацію i включені в Перелік препаратів дозволених для використання в Україні та мають відповідні сертифікати.

У випадку неможливості проведення обробок через погодні умови у зазначений строк, кінцева дата обробки буде переноситись на відповідну кількість днів, протягом яких неможливо було здійснювати обробку.

У випадку наявності додаткових запитань звертатись за телефоном 068 347 03 25.