У російсько-українській війні загинув захисник Павло Дрозд

Дата: 05.07.2024 10:43

Фото без описуТурійська громада у жалобі – другого липня у російсько-українській війні загинув наш земляк з села Бобли Павло Дрозд.

У Збройні сили України Павло був мобілізований у перші ж дні війни – 28 лютого 2022 року.

Останній бій наш захисник прийняв у Покровському районі Донецької області. У стрій Небесного легіону він став зовсім молодим, загинув за день до свого дня народження, коли йому мало б виповнитися 31 рік.

У зв’язку з трагічною подією в Турійській громаді оголошується триденна жалоба з 5 по 7 липня.

Розділяємо біль втрати з рідними, висловлюємо щире співчуття усім, кому був дорогий серцю Павло.

Вічна пам’ять і шана Герою.

Про день і час прибуття траурного кортежу та чин поховання буде повідомлено додатково.