Крафтових виробників та майстрів ремесел запрошують на благодійний ярмарок з нагоди Дня міста Володимир!

Дата: 04.07.2024 09:37

Фото без описуКняже місто Володимир готується до свого Дня народження. Цьогоріч 1036-річниця від дня заснування місто відзначатиме 13 липня. В yмoвax воєнного стану Володимир-Волинська громада не святкуватиме, проте планує заходи із благодійним акцентом, аби згуртувати мешканців та гостей міста, а також мотивувати пітідтримати військові формування на шляху до Перемоги i повної поразки ворога.

В рамках відзначення Дня міста запрошують представників крафтового виробництва, майстрів різноманітних  ремесел взяти участь у крафтовому ярмарку. Проведення такого дійства – це активна промоційна кампанія та ефективна популяризація товарів i виробів місцевих, рсгіональних виробників-крафтовиків та майстрів ручної роботи.

Для запису на крафтовий ярмарок звертайтесь до працівників відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій виконавчого комітету Володимирської міської ради за тел.: 0800333262, 073471517, 0936328506.