Минає два скорботних роки з дня загибелі захисника Ігоря Кузьмюка

Дата: 05.06.2024 11:44

Фото без опису5 червня 2022 року в боях з московськими окупантами загинув наш земляк з села Мокрець Ігор Кузьмюк. Життя воїна обірвалося на Бахмутському напрямку внаслідок артилерійського обстрілу під час виконання бойового завдання в оперативно-тактичному угрупуванні "Північ".

Довгих шістнадцять місяців Турійщина очікувала на свого Героя, на можливість віддати шану Захиснику України і провести в останню земну дорогу.
На захист країни Ігор Кузьмюк став в особливий для себе день – свій день народження. 25 лютого йому виповнилось 47.
Уже з 27 лютого 2022 року брав безпосередню участь у бойових діях, спрямованих на забезпечення оборони України, в районі населених пунктів Наталівка Житомирської області; Новий Буг, Новоолександрівка, Первомайське, Станційне Миколаївської області; Новомосковськ, Меліоративне Дніпропетровської області; Роздолля, Петрівське Харківської області; Васюківка, Берестове, Копані Донецької області.

Рятувати інших та мужньо боротися – кредо Ігоря протягом усього його життя, яке в останні місяці стало особливо важливим. Із честю та гідністю наш земляк виконав свій обов’язок громадянина, чоловіка й батька, який захищав майбутнє своєї країни, дружини й чотирьох дітей, маючи безліч планів і одну мрію про вільне життя своїх дітей у незалежній Україні.

11 березня 2024 року Ігор Кузьмюк був посмертно нагороджений пам’ятною відзнакою Князівський хрест Героя «Навіки в строю».

У цей скорботний день пам’яті схиліть голови у мовчанні, згадайте Героя тихою молитвою, добрим словом, теплим спогадом.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким Ігоря.

Вічна пам’ять і шана Герою!