Жінки та дівчата, які постраждали від війни, можуть отримати допомогу!

Дата: 31.05.2024 15:04

Оголошується прийом заявок на участь в проєкті «Місце надії України» (Ukrainian Hope Place).

На яку допомогу можуть розраховувати учасниці?

— групова робота з психологинями

— працевлаштування

— відкриття власної справи

— соціальна адаптація в процесі інтеграції ВПО у регіонах, де вони проживають

Проєкт впроваджується у таких областях:

— Миколаївська

— Чернігівська

— Полтавська

— Волинська

Заявку на участь в проєкті заповнюйте за посиланням:

www.bit.ly/UHP2024

Контакти для уточнення інформації:

+380674873742 (Viber, WhatsApp, Telegram)

+380673469058 (Viber, WhatsApp, Telegram)

supportUHP@uaberries.com

Проєкт «Місце надії України» впроваджується Асоціацією «Ягідництво України» в партнерстві з ГС «Інноваційне фермерство і кооперація» та БО БФ «Світ жінок», за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН, гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

На зображенні може бути: карта та текст «Women's Pace8 Humanital Humanitarian Fund KEO 4United InitedNations&Chil5 Nations& SocietyPartnership Society UKRAINIAN AMBOCIATION ИHHOBAUЙHE TAROOTEPALIA WOMENSWald WOMENE Po6oTa, couиaлbHa Ta ncиxoлorί4Ha aAanTauиR yKpaйHcbKиx жίHoK Ta AίB4aT, wo nocTpaжAaли B.A BίиHи Ukrainian Hope Place -HaA.R E! 4omy BapTo cTaTи y4acHиKom npoeKTy? -rpynoBί KoHcyлbTauй: KBaлифиKoBaHиmи ncиxoлoramи -couίaлbHa aAanTau.R Ha HoBomy .CUί A.RлbHo npoфopeHTyBaHHR HoBиx 3anиT po6oToAaBuиB Aonomora npaueBлawTyBaHHй 3ano4aTKyBaHHй BлacHoй 3anoBHиTи 3aRBKy moжHa nocилaHHRm www.bit.ly/UHPcer www.bit.ly иpooHAижлиR OJELiiNO รกอหนมง иKфeйbla ผ. Ταμμικί"! ดิฟอดอม่น Ucamspcine KaиKpauKR แโท sastapciai 3aAaTи 3anиTaHHR +38 067 346 90 58 +38 067 487 37 suppartUHP@uaberries.com Viber, WhatsApp, Telegram ม่องลน ธอกอสวแสอกไปโแร์ иTиHoocTeйR wwwwphfundarg»