Із святом Останнього дзвоника!

Дата: 31.05.2024 10:13

Фото без описуСьогодні, 31 травня, у всіх навчальних закладах Турійської селищної територіальної громади – свято Останнього дзвоника. Це свято викликає змішані почуття – радість і смуток одночасно. Але це завжди символ нових можливостей і початку майбутніх пригод.

Цьогоріч попрощаються із дитинством і вирушать у дорослий світ 152 випускників-одинадцятикласників та 274 дев’ятикласників.

Бажаємо, щоб якнайшвидше засяяло сонечко на мирному небі!  Щоб ваші мрії та плани здійснились. Щоб ви отримали бажану освіту, знайшли роботу до душі. Щоб ви всі жили в щасливій, квітучій, прогресивній та незалежній Україні!

Бажаємо всім дітям та дорослим безпечних та мирних канікул, сповнених нових цікавих вражень.

Дякуємо педагогам та батькам  за турботу та навчання дітей. Дякуємо за сумлінність, за наполегливість, за професіоналізм. Саме завдяки вашим старанням ми маємо свідому, культурну та освічену націю.

Дякуємо нашим мужнім Збройним силам України за захист та можливість нашим дітям жити і розвиватися під українським небом!

З найкращими побажаннями селищний голова Олексій БЕЗСМЕРТНИЙ

та колектив Турійської селищної ради.