Вільні приміщення для оренди

Дата: 28.05.2024 15:18

ЗАВАНТАЖИТИ

Вільні приміщення для оренди

що знаходяться у комунальній власності Турійської селищної ради

За інформацією звертатися у Турійську селищну раду або  за телефоном 0978334976

1. Частина адміністративного  приміщення №9 Турійської селищної ради, що знаходиться за адресою: селище Турійськ, вул.Сагайдачного,9, Ковельський район, Волинська обл. Для господарської діяльності (надання стоматологічних послуг, косметичний кабінет).

Кабінет 9,3 кв.м.        Кабінет 16,1 кв.м.

2. Частина адміністративного приміщення, що знаходиться за адресою: вул.Луцька,16, селище Турійськ, Ковельський район, Волинська обл.:

Кабінет площею 17,6 кв.м.              Кабінет площею – 17,6   кв.м.

3. Приміщення пожежного депо, що знаходиться за адресою: с. Дуліби вул. Центральна, Ковельський район, Волинська обл., площею 120,0 кв.м.

4. Приміщення с.Дольськ (колишнє приміщення ФАПу),провул.Озерний,2, Ковельський район Волинська обл., площа всього приміщення -66,0 кв.м, ділиться  частинами за потреби

5. Приміщення гаражів, що знаходяться за адресою: с. Маковичі вул. Перемоги, 2, Ковельський район Волинська обл. Гараж№1 площею-40,0кв.м., гараж№2 площею-40,0кв.м.

6.  Приміщення, що знаходиться за адресою: с. Новий Двір, вул.Центральна, 18, Ковельський район Волинська обл. площею -40,0 кв.м.

7. Приміщення, що знаходиться за адресою: с.Дожва, вул. Ю.Панасюка,16, Ковельський район Волинська обл., площею 95,0 кв.м.

8. Адмінприміщення, що знаходиться за адресою: с. Осьмиговичі, вул. Центральна, 84, Ковельський район, Волинська обл., площею 189,5 кв.м.

9. Приміщення (колишне приміщення ФАПу), що знаходиться за адресою: с. Охітники, вул. Центральна, 3а, Ковельський район, Волинська обл., площею 72,0 кв.м.

10. Приміщення клубу, що знаходиться за адресою : с. Озеряни, вул. Центральна, 60, Ковельський район , Волинська обл., площею -972,0 кв.м.

11. Частина приміщення  КП «Турійська друкарня», що знаходиться за  адресою: селище Турійськ, вул. Луцька, 16, Ковельського району, Волинської обл., площею-16,0 кв.м.

12. Частина приміщення КП «Турійська лікарня планового лікування», що знаходиться за адресою: селище Турійськ, вул. Лікарська, 22, Ковельський район, Волинська обл., площею -16,0 кв.м., під аптечний кіоск

13. Приміщення овочесховища КП «Турійська лікарня планового лікування», що знаходиться за адресою: селище Турійськ, вул. Лікарська, 22, Ковельський район, Волинська обл.,  площею -120,0 кв.м.

14. Приміщення (будинок цегляний (харчоблоку), що знаходиться за адресою: с. Купичів, пров. Лікарняний, 9, Ковельського району, Волинської обл., площею 100,0 кв.м. (розділений на чотири кімнати, придатний для житла)

15. Частина приміщення аптеки, що знаходиться за адресою: с. Купичів, вул. Незалежності, 13А, Ковельського району, Волинської області, площею – 80,0 кв.м. ( дві кімнати)

16. Адміністративне приміщення, що знаходиться за адресою: с. Купичів, вул. Незалежності, 28, Ковельського району, Волинської області, кабінет площею - 15,0 кв.м.

17.  Приміщення колишнього гуртожитку, розміщеного за адресою: с. Купичів, вул. Шкільна, 3,  Ковельський район, Волинська область, площею - 750,0 кв.м.

18. Приміщення Купичівської АЗПСМ, що знаходиться за адресою: с. Купичів, вул. Церковна, 14, Ковельського району, Волинська область, може надаватися в оренду для  розміщення аптечного пункту, масажного кабінету, стоматологічних послуг та інших медичних послуг. Кабінети площею:

№ 12,4 кв.м.         № 2-12,6 кв.м,           № 3-12,9 кв.м.,         № 4-16,6 кв.м.,

№ 5-19,1 кв.м.,      № 6-18,7 кв.м.,       № 7-18,5 кв.м.,        № 8-19,1 кв.м.

19. Частина приміщення будинку культури площею до 150,0 кв.м., що знаходиться за адресою: с. Бобли, вул. Центральна, 58а, Ковельський район, Волинська область (під офіс, перукарню, масажний салон, тощо).

13. Приміщення котельні (недіюче) площею до 70,0 кв.м., що знаходиться за адресою: с. Бобли, вул. Центральна, 58а, Ковельський район, Волинська область під склад.