Оголошення про проведення громадського обговорення на тему: «План заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Турійської селищної територіальної громади на період до 2027 року»

Дата: 27.05.2024 16:55

Відповідно до розпорядження селищного голови про проведення громадського обговорення Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Турійської селищної територіальної громади на період до 2027 року (далі - План на 2024-2027 роки)  проводиться громадське обговорення проєкту Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Турійської селищної територіальної громади на період до 2027 року.

Під час консультацій, спрямованих на ознайомлення з думкою громадськості щодо проєкту Плану на 2024-2027 роки, ми розраховуємо на зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять доповнити або розширити конкретні заходи виконання Плану на 2024-2027 роки.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення.

Просимо Вас подати свої зауваження шляхом надання письмових зауважень і пропозицій на адресу: 44801, Волинська область, Ковельський район, селище Турійськ, майдан Центральний, 1, e-mail: econom.turiysk@ukr.net, із зазначенням контактних даних, згідно з Додатком, до 16 червня 2024 року 2024року.

У подальшому всі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані в єдиний документ. Кінцевий документ, з врахуванням пропозицій, буде виставлено на розгляд сесії Турійської селищної ради для затвердження.

Додаток

Зауваження та пропозиції до проєкту Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Турійської селищної територіальної громади на період до 2027 року

Порядковий номер /розділ Стратегії

Пропозиції/ зауваження до проєкту Плану на 2024-2027 роки