Минає другий скорботний рік, як у російсько-українській війні загинув наш земляк Валерій Миколайович ЛУК’ЯНЧУК

Дата: 23.05.2024 10:50

Фото без описуСьогодні, 23 травня, минає другий скорботний рік, як у російсько-українській війні на Луганщині загинув наш земляк із селища Турійськ Валерій Миколайович ЛУК’ЯНЧУК.

У перший же день повномасштабного вторгнення росії він був мобілізований у лави Збройних сил України, воював у складі 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Фото без описуЗа самопожертву, незламність духу й жагу до перемоги, особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України головний сержант Валерій Лукʼянчук посмертно нагороджений орденом “Хрест Героя”.

У цей скорботний день висловлюємо співчуття рідним, близьким і усім, кому був дорогий серцю Валерій Миколайович.

Згадайте добрим спогадом і тихою молитвою нашого захисника.

Світла пам’ять воїну Валерію!