У другі роковини загибелі Миколи Столярука вшановуємо пам’ять про Героя

Дата: 19.05.2024 10:59

Фото без опису19 травня минають другі роковини з дня загибелі у російсько-українській війні 24-річного солдата, нашого земляка з села Дуліби Миколи Столярука. Останній бій захисник прийняв на Донеччині. Поховали Героя з усіма військовими почестями у рідному селі.

Указом Президента України від 21 липня 2022 року за особисту відвагу у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі Миколу Столярука посмертно нагороджено медаллю «За військову службу Україні».

Сьогодні у селі Дуліби подвійна скорбота, бо не лише вшановуватимуть памʼять воїна Миколи, а знову проводитимуть в останню земну дорогу земляка Сергія Касьяна.

Вічна памʼять і шана Героям, які віддали життя у боротьбі за Україну!

Болить, памʼятаємо, шануємо.