Турійська громада у жалобі – загинув захисник Богдан Будчик

Дата: 14.05.2024 11:15

Фото без описуВіддав життя у боротьбі за Україну наш земляк з села Мокрець Богдан Будчик. 12 квітня йому виповнилося лише 21. Своє молоде життя Богдан присвятив військовій справі і захисту рідної землі.

Після закінчення мокрецької школи, вступив у Володимир-Волинське профтехучилище. Потім служба в лавах Збройних сил України. Після закінчення – юнак підписав контракт. Воював у складі Національної гвардії України. Мав поранення, після реабілітації продовжив боротьбу з окупантами.

Та, на жаль, 8 травня війна обірвала життя молодого воїна, загинув захисник внаслідок ворожого артилерійського обстрілу. Останій бій старший солдат Богдан прийняв на Луганщині.

У зв’язку з трагічною подією у Турійській громаді з 14 по 16 травня оголошено триденну жалобу.

Вічна і світла пам'ять захиснику, який віддав за Україну, її волю і незалежність найцінніше – своє життя.

Висловлюємо щире співчуття рідним, близьким, друзям, побратимам загиблого.

За попередньою інформацією поховання Героя відбудеться у Києві.