Міжнародне співробітництво

місто Краснистав (Польща)Фото без опису

Краснистав (Krasnystaw) — місто в Люблінському воєводстві, розташоване на березі річки Вєпш. Це місто розташоване за 55 км від Любліна та 30 км від Замосця і Хелма. Воно знаходиться на національній дорозі №17 Варшава - Люблін - Гребенне. Площа міста становить понад 42 км2., тут проживає близько 20 тисяч осіб. Краснистав відомий своєю старовинною архітектурою та культурними подіями, які приваблюють туристів із усього світу. Місто є важливим центром свого району і має розвинуту економіку, яка базується на різних галузях, включаючи сільське господарство і послуги. Гербом Краснистава є два коропи на синьому тлі. Краснистав ще відомий, як місце проведення найдавнішого в Польщі фестивалю хмелю і пива. Ця подія відбувається щорічно у передостанній вікенд серпня, триває три дні і залучає до міста десятки тисяч любителів пива та веселощів.

Угоду між радою міста Краснистав, Люблінського воєводства, Республіки Польща та Турійською селищною радою Волинської області щодо співробітництва в галузі соціального захисту, освіти, економічного розвитку та культури підписано 29 травня 2023 року.

Гміна міста Краснік (Польща)Фото без опису

Кра́снік (Krasnik) — це місто в Люблінському воєводстві на південному сході Польщі. Місто має понад 640-річну історію і розташоване на пагорбах, які оточують долину річки Вижниця. Площа Кра́сніка становить приблизно 26 км², а кількість мешканців налічує майже 35 тисяч осіб.

Місто складається з двох частин: історичного центру та навколишніх районів, які до 1975 року були окремими містами. Кра́снік відомий також своєю промисловістю, зокрема Фабрикою Ложиськ Точних, яка є одним з важливих роботодавців у місті.

Історично Кра́снік був важливим вузлом комунікацій у південно-східній частині Польщі, з'єднуючи дві основні національні дороги: № 19 і № 74.

Угода між Гміною міста Краснік, Люблінського воєводства, Республіки Польща та Турійською селищною радою Волинської області щодо співробітництва в галузі соціального захисту, освіти, економічного розвитку та культури підписано 05 червня 2023 року.

Гміна Садове (Польща)Фото без опису

Гміна Садове (Sadowie) розташована в Свентокшиському воєводстві, в південно-центральній частині Польщі, і входить до складу Опатувського повіту. Це переважно сільська місцевість з центром у селі Садове. Гміна охоплює площу близько 70 км², де переважають сільськогосподарські угіддя та лісові масиви. Населення гміни становить приблизно 4 тисячі осіб, які проживають у невеликих селах і на фермах. Адміністративно гміна включає кілька сіл, серед яких найзначнішими є Садове, Бильчиця та Йонци. Основою економіки гміни є сільське господарство, зокрема вирощування зернових культур, овочів і фруктів, а також тваринництво. Окрім цього, розвивається малий і середній бізнес. У гміні діють школи, дитячі садки, бібліотеки і культурні клуби, де регулярно проводяться культурні та спортивні заходи. Гміна Садове має багату історію, пов'язану з розвитком сільського господарства та культурними традиціями регіону.

Угода між Гміною Садове Свентокшиського воєводства Республіки Польща, Турійською селищною радою Волинської області та Волинським регіональним відділенням Асоціації міст України про партнерство та співробітництво в галузі культури, соціального захисту, освіти та економічного розвитку підписано 29 лютого 2020 року.

Муніципалітет міста Бад-Ненндорф (Німеччина)Фото без опису

Бад-Ненндорф (Bad Nenndorf) — це місто і муніципалітет у Німеччині, розташоване в землі Нижня Саксонія. Воно знаходиться приблизно за 25 км на захід від Ганновера, столиці Нижньої Саксонії, і лежить у мальовничій місцевості, оточеній пагорбами та лісами. Місто відоме як курортний центр завдяки своїм лікувальним мінеральним джерелам і термальним ваннам. Історія Бад-Ненндорфа сягає кількох століть, а у XVIII столітті місто стало популярним курортом після відкриття мінеральних джерел. У 1866 році воно отримало статус "Bad", що означає "курорт". Місто славиться своїми термальними ваннами, лікувальними центрами та парками, такими як парк Курпарк і термальний центр Landgrafen-Therme, що приваблюють багатьох туристів для лікування, релаксації та відпочинку. У Бад-Ненндорфі регулярно проводяться різноманітні культурні заходи, включаючи концерти, фестивалі та виставки, і тут розташовано кілька музеїв та культурних установ. Бад-Ненндорф — це чарівне місто з багатою історією і традиціями, яке пропонує відмінні можливості для відпочинку та оздоровлення.