Минає два роки з дня загибелі Бориса Кобзаря

Дата: 15.04.2024 09:35

Фото без описуСьогодні минає два роки, як під час виконання бойового завдання загинув захисник з села Вербичне Борис Кобзар.

Війна обірвала його життя 15 квітня 2022-го. З перших днів повномасштабного вторгнення росії Борис Кобзар не вагаючись вдруге взявся за зброю і став на захист України. Воював у складі 14-ї окремої механізованої бригади на Миколаївщині, де загинув під час виконання бойового завдання.
Посмертно нагороджений державною нагородою – орденом «За мужність» ІІІ ступеня, відзнакою «Князівський хрест Героя «Назавжди в строю».

У цей скорботний день висловлюємо співчуття рідним, близьким, побратимам Бориса Кобзаря.

Бережімо пам’ять про кожного воїна, який віддав своє життя у боротьбі за рідну країну.

Вічна пам’ять і шана Герою!