Турійська селищна рада проводить громадське обговорення містобудівної документації

Дата: 01.11.2023 08:40

Назва містобудівної документації:

1) «Детальний план території частини вулиці Приозерна в с.Соловичі,  Ковельського району, Волинської області, для визначення граничних параметрів забудови та режимів використання території» - (рішення сесії № 46/28 від 19.09.2023р.);

2) «Детальний план території частини вулиці Дачна в с.Соловичі,  Ковельського району, Волинської області, для визначення граничних параметрів забудови та режимів використання території» - (рішення сесії № 43/16 від 11.07.2023р.);

3) «Детальний план території частини вулиці Озерна, у селі Кустичі, Ковельського району, Волинської області, для визначення граничних параметрів забудови та режимів використання території» - (рішення сесії №45/12 від 11.08.2023р.);

4) «Детальний план території частини вулиці Сагайдачного, у селищі Турійськ, Ковельського району, Волинської області» - (рішення сесії №42/33 від 08.06.2023р.).

Замовник – Турійська селищна рада.

Виконавець –ТзОВ «АМ ХОРС».

Порядок і час ознайомлення – матеріали та інформацію для ознайомитися з детальними планами території можна отримати у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Турійської селищної ради а також на сайті: https://turiyska-gromada.gov.ua.

Пропозиції приймаються у вигляді письмового звернення громадян громади у Турійську селищну раду а також на e-mail:srada@ukr.net. на протязі 30 днів від дати опублікування даного повідомлення.

Громадські слухання відбудуться 17.11.2023року о 15:00 у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності Турійської селищної ради за адресою: смт Турійськ, майдан Центральний, 1.