Нагородили посмертно: орден «За мужність» передали дружині загиблого Героя Бориса Кобзаря

Дата: 20.01.2023 15:19

Cьогодні Борис Кобзар зустрів би свою 32 зиму. Проте війна обірвала його життя в квітні 2022-го. З перших днів повномасштабного вторгнення росії Борис Кобзар не вагаючись вдруге взявся за зброю і став на захист України. Воював у складі 14-ї окремої механізованої бригади на Миколаївщині, де загинув під час виконання бойового завдання разом з побратимами.

Державну нагороду Героя – орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) передали дружині Захисника України Ользі. Орден вручили начальник Турійського відділення третього відділу Ковельського РТЦК та СП підполковник Владислав Оксентюк і Турійський селищний голова Олексій Безсмертний.

Хвилиною мовчання була віддана шана нашому загиблому Герою на місці його земного спочинку у селі Вербичне.

Вічна пам’ять та слава Герою!