Лягли квіти до місць спочинку наших захисників і захисниць

Дата: 14.10.2022 18:27

Фото без описуФото без опису

Сьогодні – день гідності і слави… День болю і великого смутку… День, коли ми віддаємо шану нашим воїнам, які стали на захист країни і своїми плечима закрили нас від куль ворога… І день, коли ми схиляємо голови і у молитвах згадуємо імена тих, хто поклав своє життя на вівтар Української держави.

Турійська громада свято береже пам'ять про своїх Героїв. Сьогодні, у День захисників і захисниць України, представники Турійської селищної ради спільно з родинами загиблих воїнів та військовослужбовцями віддали данину шани нашим воїнам-захисникам, у яких війна відібрала життя. Біля дошки пам'яті, де розміщені світлини Героїв з Турійщини, у хвилині мовчання згадали кожного нашого воїна, який став у небесний стрій. Лягли квіти до світлин загиблих і до пам’ятних знаків Борцям за волю та незалежність України і до Героїв Небесної сотні, а також місць поховань воїнів УПА. Віддали данину шани кожному загиблому у російсько-українській війні на місці його земного спочинку, відвідали рідних і подякували їм за синів і доньок, чоловіків, батьків, які стали на наш захист і віддали життя за наші мирні світанки, за те, щоб Україна жила і ми могли бути українцями – вільним народом козацького роду.

Слава Україні! Слава нашим воїнам! І вічна пам’ять та шана нашим Героям!

Сектор розвитку, комунікацій, зв’язків з громадськістю та проєктної діяльності Турійської селищної ради.