«Держава без бар’єрів»: у Центрі життєстійкості відбувся круглий стіл
У межах Національного тижня безбар’єрності у Центрі життєстійкості відбувся круглий стіл на тему «Держава без бар’єрів».
До обговорення долучилися фахівці Турійської селищної ради, які спільно говорили про створення доступного, комфортного та безпечного середовища для всіх жителів громади. Учасники обмінялися досвідом, обговорили виклики, які постають на шляху до безбар’єрності, та визначили подальші кроки для розвитку інклюзивного простору в громаді.
Безбар’єрність це не лише про доступність будівель, а й про рівні можливості, повагу, підтримку та гідне ставлення до кожної людини.
Разом будуємо громаду без бар’єрів!
