Віддав життя за Україну турійчанин Олександр Хомяк

Дата: 07.02.2023 09:38

Фото без описуВіддав життя за Україну 38-річний наш земляк – турійчанин Олександр Хомяк.

Світлої і щирої душі людина, справжній патріот, який у визначальний і важкий для країни час взяв до рук зброю, аби боронити рідну землю і все, що дороге серцю. 25 квітня старший солдат Олександр був мобілізований до Збройних сил України. За спеціальністю – сапер-радіотелефоніст.

Загинув наш Герой 4 лютого, виконуючи бойове завдання на Запорізькому напрямку. Без тата залишились донька і син, осиротіли серця дружини, мами і братів.

Турійська громада висловлює щирі слова співчуття усім, кому був дорогий Олександр і розділяє з вами біль від непоправної втрати.

Вічна шана і пам’ять нашому Герою.

Прощання із героїчно загиблим воїном відбудеться завтра, 8 лютого, в місті Вишгород о 14 годині в храмі Святого князя Володимира.