Актуальні вакансії на ринку праці Турійщини станом на 17.01.2022 року:

Дата: 17.01.2022 14:44

Водій автотранспортних засобів. Завдання та обов’язки: перевезення вантажів за кордон автомобілем Volvo Є-5 з причепом, наявність електронного чіпа та закордонного  паспорта. Заробітна плата висока, окрім основної зарплати, є доплата за фракт.

Листоноша (поштар).  Завдання та обов’язки: доставка пошти, пенсій, товарів народного споживання  до адресатів. Виконання робіт в с. Бобли. Заробітна плата – 6500 грн.

Листоноша (поштар).  Завдання та обов’язки: доставка пошти, пенсій, товарів народного споживання  до адресатів. Виконання робіт в с. Мокрець. Заробітна плата – 6500 грн.

Начальник відділу транспорту. Завдання та обов’язки: планування та загальна організація роботи транспортної дільниці підприємства; контроль роботи водіїв; щоденне забезпечення найбільш раціонального розподілу транспортних засобів по маршрутах; розробка графіків планових ремонтів та технічного обслуговування транспортних засобів; знання будови автомобіля. Заробітна плата – 25470 грн.

Машиніст крана автомобільного. Завдання та обов’язки: керування, перенесення вантажів та обслуговування крана автомобільного на базі автомобіля ЗІЛ-130. Заробітна плата від 7000 грн.

За детальною інформацією звертатись до Турійської районної філії Волинського ОЦЗ: смт Турійськ, вул. Луцька, 22, та за тел.: 0336321670, 0336321099.